Mokėjimo planai

Mokėjimo planai

APRAŠYMAS \ PLANAS Start Mini Midi Maxi
Mėnesinis mokestis 17 EUR/mėn.1) 120 EUR/mėn. 320 EUR/mėn. 480 EUR/mėn.
Bylų 2), įskaičiuotų į mėnesinį mokestį, kiekis 3) 1 10 30 50
Už kiekvieną papildomą bylą 17 EUR 11 EUR 10 EUR 9 EUR
Metinis mokymų ir aptarnavimo mokestis vienam vartotojui 4) 150 EUR 150 EUR 150 EUR 150 EUR
Užsakyti Užsakyti Užsakyti Užsakyti
Showing 5 results.

Paaiškinimai:
 1) -  1 byla įskaityta į palaikymo mokestį ir papildomai neapmokestinama. Papildomai apmokestinamos bylos nuo 2-osios. Palaikymo mokestis mokamas už metus (12 mėn.) į priekį.
 2) - Byla suprantama, kaip vienetinis naudojimasis duomenų baze (apimantis sąmatą ir su ja susijusias užklausas: VIN užklausą, AudaOptima), taip pat ir 3 mėnesių bėgyje daugelį kartų keista, jei nėra keistas gamintojas, modelis, modifikacija, žalos arba bylos numeris, VIN (transporto priemonės identifikacinis numeris).
3) - įskaityta į palaikymo mokestį, skaičiuojama visų vartotojų suma.
4) - taikomas kiekvienam vartotojui nuo antrų sutarties metų.

Vartotojų aktyvavimas atliekamas tik apmokėjus išankstinę aktyvavimo sąskaitą. Išankstinė sąskaita bus išsiųsta nurodytu el. paštu per 1 darbo dieną nuo užsakymo pateikimo.

Pasiūlyta kaina apima naudojimosi programa, jos duomenų baze, duomenų bazės atnaujinimo mokesčius. Kitos paslaugos, įskaitytos į programinės įrangos modulio mokestį: AudaMobile, RepairTips (remonto patarimai), 3D grafika, B2B integracija. Šios sąlygos galioja artimiausius 6 mėnesius.

Papildomai taikomas vartotojo aktyvavimo mokestis - 300,00 EUR

Į aktyvavimo mokestį įskaityti įvadiniai vieno vartotojo mokymai, pasirenkami iš mokymų grafiko.
Kiekvienam kitam vartotojui taikomas mokestis už mokymus - 150,00 EUR.

Šiuo pasiūlymu suteikiama galimybė vieną mėnesį nemokamai naudotis programa, siekiant apmokyti darbuotojus ir integruoti programinę įrangą į įmonės veiklos procesą.

Nuo 2018 01 01 bus taikomas vienkartinis paslaugų teikimo Licenciatui atnaujinimo mokestis po Sutartyje numatyto paslaugų teikimo sustabdymo - 20,00 EUR.

 VISOS KAINOS NURODYTOS BE PVM.