Audatex pasaulyje

Audatex pradėjo žalų vertinimą 1961 m. Vokietijoje, siekdama pagreitinti žalų sureguliavimo procesą ir mažinti draudikų sąnaudas. Šiandien Audatex yra pasaulinis rinkos lyderis, veikiantis daugiau nei 40-tyje pasaulio šalių.

Audatex teikia paslaugas draudimo, nepriklausomų ekspertų ir transporto priemonių remonto sektoriui tam, kad patirtos transporto žalos būtų tvarkomos kaip galima efektyviau. Mes esame pripažįstami dėl mūsų kompetencijos transporto priemonių pažeidimų vertinimo, bei jų remonto srityje, dėl mūsų teisingo ir neutralaus požiūrio į visas žalos sureguliavimo procese dalyvaujančias šalis - tiek savininką (valdytoją), tiek remontininką, tiek draudiką. Audatex remonto išlaidų sąmatos pagrindžia daugiau nei 11 milijonų žalų ekspertinių įvertinimų visame pasaulyje.

2006 metų balandžio 13 dieną Audatex tapo Solera Inc. korporacijos dalimi. Solera Inc. – tai technologijų, paslaugų ir konsultacijų įmonė, teikianti paslaugas draudimo bendrovėms ir kitoms žalų reguliavimo procese dalyvaujančioms įmonėms. Solera sieka dar labiau sustiprinti Audatex pozicijas visame pasaulyje ir yra pasirengusi investuoti į technologijų ir naujų paslaugų vystymą ir diegimą.

AX Baltic

2005 metų sausio 17 dieną buvo įsteigta bendrovė AX Baltic, kuri tapo Audatex atstovu Baltijos šalyse - Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. 2005 metų vasario 8 dieną buvo pristatyta lietuviška AudaStation versija - per vienerius metus vartotojų skaičius jau viršijo 100. 

2006 metų kovo 13 dieną buvo įsteigta AX Baltic atstovybė Latvijoje, tų pačių metų kovo 14 dieną buvo pristatyta ir latviška AudaStation versija. Prasidėjo Audatex plėtra Latvijoje.

2007 metų gegužės mėnesį rinkoje pasirodė nauja Audatex programa AudaShare, kuri iki 2007 metų pabaigos pilnai pakeis šiuo metu naudojamą AudaStation.

2007 metų rugpjūčio 1 dieną atidarytas naujas AX Baltic padalinys Klaipėdoje, kuriame dirba profesionalūs programuotojai. Šis žingsnis leis dar greičiau tobulinti visus Audatex produktus, įdiegti naujas funkcijas ir galimybes, pasiūlyti vartotojams dar daugiau paslaugų.